Dorota Dzwończyk

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji, a swoją przygodę z BHP rozpoczełam w 2013 roku podejmując nowe wyzwanie,którym była nauka na kierunku Technik Bezpieczeństwa i higieny pracy. Zainspirowało mnie jako nowe zadanie do rozwoju w tym kierunku zawodowym.

Podczas pracy w Anglii w firmie produkującej żywność miałam możliwość poznania struktur organizacyjnych, co ułatwiło mi przełożenia teorii na praktyke. Pracę rozpoczełam na produkcji, po czym zostałam przeniesiona na stanowisko Szkoleniowca BHP.W tym czasie podnosiłam swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach w zakresie BHP,PPOŻ I Pierwszej Pomocy, Zarządzania Asbestem jak również w zakresie umiejętności prowadzenia szkoleń w języku angielskim.

Sposób prowadzenia szkoleń z zakresu BHP zostało docenione i otrzymałam podziękowania od pracodawcy za włożoną prace w rozwój BHP.Ukończyłam kursy IOSH i NEBOSH co otworzyło mi drzwi do awansu i rozpoczęcia pracy w Służbie BHP jako Koordynator BHP.Miałam możliwość poznać specyfikę pracy Służb BHP i jak ważna jest posiadana wiedza i rozwój osobisty jak również pasja.

Obecnie kończe studia w języku angielskim NEBOSH na specjalizacji:National Diploma for Occupational Safety and Health.W Polsce jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku: Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa z elementami Zarządzania ochroną środowiska.Jestem Inspektorem Ochrony Przeciwpożarowej i Instruktorem Pierwszej Pomocy.

Jestem osobą odpowiedzialną, wykonuje prace z dbałościa.Lubie pracę z ludźmi.

Zapraszam do współpracy.

Close Koszyk
Close Ulubione
Recently Viewed Close
Close

Close
BHP Dorota Dzwończyk
Categories